خرید انواع نهال آلبالو

بهترین نهال های آلبالو ایرانی و خارجی اصل را از ما بخواهید🤩

لیست قیمت خرید نهال آلبالو

نهال آلبالو گوشواره ای

نهال آلبالو گوشواره ای

 • گلدهی : دیرگل است
 • باردهی : از سال دوم
 • مناسب : معتدل تا گرمسیر
نهال آلبالو گیسی

نهال آلبالو گیسی

 • گلدهی : دیرگل است
 • باردهی : از سال دوم
 • مناسب : معتدل تا گرمسیر
نهال آلبالو مجاری

نهال آلبالو مجاری

 • گلدهی : دیرگل است
 • باردهی : از سال دوم
 • مناسب : معتدل تا گرمسیر
نهال آلبالو محلی

نهال آلبالو محلی

 • گلدهی : دیرگل است
 • باردهی : از سال دوم
 • مناسب : معتدل تا گرمسیر

نهالستان دکتر نهال

درباره مجموعه دکتر نهال بیشتر بدانیم

سوالات متداول

سوالات متداول درباره خرید نهال آلبالو

من چطور می توانم با مجموعه دکتر نهال در ارتباط باشم؟

راه های ارتباطی با مجموعه دکتر نهال به سه طریق می باشد.

 1. بر قراری تماس تلفنی با کارشناسان دکتر نهال (09143336027 – 09142621060)
 2. گذاشتن پیام در واتساپ کارشناسان دکتر نهال
 3. مراجعه حضوری به نشانی قرار داده شده در وب سایت دکتر نهال (آذربایجان غربی ، میاندوآب ، خیابان ولیعصر، بعد از پلیس راه)
خرید اینترنتی نهال ها به چه صورت می باشد؟

شما کافیست فقط رقم مورد نظر خود را انتخاب نموده و از طریق برقراری تماس با شماره تماس های قرار داده شده در وب سایت، با کارشناسان مجرب دکتر نهال ارتباط بر قرار نموده و نسبت به خرید نهال خود اقدام نمایید.

چگونه می توانم حین خرید نهال از دکتر نهال به این مجموعه اعتماد کنم؟

نهالستان دکتر نهال با سابقه ی درخشان فعالیت بیش از 30 سال، در این زمینه همواره کنار شما خواهد بود. مجوز رسمی از جهاد کشاورزی که تصویر آن در همین صفحه قابل مشاهده است، اعتبار بزرگیست تا به خرید شما اعتبار بخشد.

همچنین ارسال فاکتور رسمی به همراه ارسال نهال های شناسامه دار، از دیگر مزایای خرید نهال از نهالستان دکتر نهال می باشد.

آیا خرید نهال به صورت عمده شامل تخفیف می شود؟

بله خرید عمده ی نهال شامل تخفیف می باشد. دکتر نهال به دلیل داشتن باغات مادری بسیاری که دارد، کاملا از هزینه های فراوان کشاورزان و باغدران عزیز مطلع است. از همین روی با در نظر گرفتن تمامی چالش های کشاورزی، تخفیف مناسب به همراه نهال های با کیفیت را به کشاورزان تضمین می نماید.

نحوه ی ارسال و بسته بندی نهال چگونه می باشد؟

ارسال تمامی ارقام هم به واسطه ی خودروهای باربری و یا اتوبوس های بین شهری صورت می پذیرد تا در کمترین زمان ممکن ارسال ها صورت پذیرد. چنان چه تمایل به ارسال نهال از طریق تیپاکس داشته باشید این مورد هم بنا بر درخواست مشتری انجام می گردد.

ارسال توسط تیم بسته بندی مجموعه با دقت بالا و سرعت بسیار مناسبی صورت می پذیرد. از همین روی ضمانت سلامت نهال ها تا زمان تحویل توسط مجموعه انجام می شود.

برای خرید نهال، دست دست نکن! همین حالا با ما در تماس باش!
دکتر نهال با مجوز رسمی جهاد کشاورزی، ارسال سریع و ارائه ی فاکتور رسمی، انتخابی مطمئن برای شما خواهد بود.

پادکست معرفی نهال البالو

خرید انواع نهال آلبالوی اصل

معرفی جهت خرید نهال آلبالو مجاری:
این نهال البالو؛ یکی از گونه های خزان پذیر است . این نهال در مقایسه با گیلاس گستردگی کمتری دارد. این نهال ارتفاع چندان بلندی ندارد و شما به راحتی می توانید بار آن را بچینید.رنگ میوه این درخت آلبالو مز تیره می باشد،اندازه این میوه درشت و گرد بوده و دم کوتاهی دارد. بهترین زمان برای برداشت آلبالو مجاری در اواخر خرداد ماه تا اوایل تیر ماه می باشد.قیمت نهال آلبالو این رقم مناسب می باشد.

معرفی جهت خرید نهال آلبالو گوشواره ای:
این رقم نهال البالو؛ از ارقام آمریکایی می باشد. شکوفه های این درخت به رنگ صورتی بوده و در زمان باز شدن چهره زیبایی به درخت می دهد.اندازه میوه های این نهال درشت بوده و هسته های ریزی دارد. طبق تحقیقاتی که صورت گرفته چنانچه درخت آلبالو گوشواره ای در کنار درخت گیلاس کاشته شود باردهی بسیار خوبی خواهد داشت. این نوع نهال بیشتر مناسب مناطق سردسیر می باشد.کاشت نهال البالو؛ این رقم پر طرفدار می باشد.

معرفی جهت خرید نهال آلبالو گیسی :
خاستگاه اصلی این نژاد نهال آلبالو کشور مجارستان می باشد،این نوع نهال رشد بسیار خوب داشته و از ارقام پر محصول تجاری می باشد.اندازه میوه این رقم نهال آلبالو گرد و کوچک و به رنگ قرمز می باشد که در زمان رسیدن حالت براقی به خود میگیرد . بهترین زمان مناسب برداشت محصول تیر ماه می باشد. طعم ترش این نوع آلبالو بسیار لذت بخش و ماندگار است.یکی از بهترین ارقام نهال البالو در ایران می باشد.

معرفی جهت خرید نهال آلبالو محلی:
این رقم نهال آلبالو از ارقام ایرانی می باشد که در نیمه دوم فروردین گلدهی می کند و اوایل تیر ماه بهترین زمان برداشت آلبالو محلی می باشد.از این رقم نهال به نام رسمی نیز یاد می کنند رنگ میوه این نوع رقم قرمز تیره و درخشان می باشد .این نوع آلبالو نسبت به دیگر انواع اندازه ریزتری دارد و از ارقام پر محصول می باشد.خرید نهال البالو با توجه به قیمت ان نسبتا اقتصادی می باشد.

نظرات مشتریان

نظرات برخی مشتریان درباره فروش نهال آلبالو در دکتر نهال

دیدگاه و پرسش