درباره ی نهالستان دکتر نهال

درباره ی نهالستان دکتر نهال

با نهالستان دکتر نهال آشنا شوید

مجموعه دکتر نهال، با هدف برآورده کردن نیاز کشاورزان و باغداران کشور، شروع به فعالیت نمود. این مجموعه به کمک نیروهای متخصص و متبحر، در سال 1360 پا به عرصه پرورش بذرهای با کیفیت و تولید نهال های مثمر و غیر مثمر گذاشت.

با وجود فراز و نشیب های متعدد در این مسیر، دکتر نهال سرمایه های زیادی را از دست داد اما تجربه های بسیاری نیز کسب نمود. در نهایت ماحصل سال ها تلاش و کوشش، پرورش بیش از 100.000 هزار راس نهال شد.

امروزه دکتر نهال مفتخر است که اعلام کند با بهترین مهندسین کشاورزی ایران، همکاری می نماید و گام موثری را در حوزه پرورش نهال برداشته است. در حال حاضر این مجموعه با بیش از سه دهه فعالیت در این زمینه، یک سر و گردن از سایر رقبا بالاتر است.

مجموعه دکتر نهال تا به امروز افتخار همکاری با چه نهادهایی را داشته است؟

دکتر نهال علاوه بر همکاری با بهترین کشاورزان کشور، با نهاد های متعددی نیز همکاری نموده است. از بین مهمترین نهادها می توان به شهرداری استان های مختلف، نهادهای دولتی و کارخانه جات صنعتی اشاره نمود.

تیم حرفه ای دکتر نهال

داریوش حسین زاده

مدیر عامل
مجموعه دکتر نهال تحت مدیریت آقای داریوش حسین زاده است. به همت ایشان هر سال، بهترین نهال های ایران با بالاترین کیفیت ممکن، در آزمایشگاه های گیاه شناسی تولید شده و به بازار عرضه می شوند.

مسئولیت دکتر نهال در برابر کشاورزان و باغداران

گاهی اوقات پیشنهاد فروش بسیاری از نهال ها در مجموعه دکتر نهال مطرح می شود. با این حال بخش قابل توجهی از نهال های مذکور، مورد تایید مجموعه قرار نمی گیرند. به همین دلیل این دسته از نهال ها به هیچ عنوان به فروش نرسیده و تحت هیچ شرایطی به بازار عرضه نخواهند شد.

تا به امروز مجموعه دکتر نهال با اطلاع دقیق از رنج و مشقت کشاورزی، تلاش کرده است تا نهال های مثمر و غیر مثمر با کیفیت را ارائه دهد. بر این اساس امکان خرید و ارسال نهال به سراسر کشور فراهم شده است.

مهمترین دغدغه ی ما، دغدغه کشاورزان زحمتکش است چرا که ما نیز زمانی در همین مسیر گام نهاده بودیم. با این تفاسیر به خوبی مشکلات و چالش های این مسیر را می دانیم. به علاوه با سختی های این حوزه به خوبی آشنا هستیم. با این حساب به شما عزیزان این اطمینان را می دهیم که پس از دریافت نمودن نهال و بروز مشکلات احتمالی، تا 72 ساعت امکان مرجوع نمودن نهال و ارسال مجدد نهال با کیفیت برای خریدار وجود خواهد داشت.